LivaKent Park & Bahçe Hizmetleri

Hakkımızda

Content Image
10
Hakkımızda

LivaKent
Park & Bahçe Hizmetleri

Günümüzde hareketsiz yaşamların içerisine biraz hareketlilik kazandırmak ve doğayla insan bütünleşmesini fiziksel olarak sağlama kaygısı kuruluşumuzun başlangıç noktasıdır. Oluşumumuzun sebebi çevre ve insan arasında bir köprü kurmaktır. Bu köprünün içerisine yerleştirdiğimiz oyun grupları, pergoleler, kameriyeler, köprüler, fitness aletleri bu amacımıza hizmet eden tasarımlarımızdır

Tasarım ve oyun anlayışına yeni bir soluk getiren Liva Kent ailesi doğal malzemeleri merkeze alarak çocuk gelişimine önemli katkılarda bulunma çabasıyla kurulmuştur. Çocukların ruhsal gelişimi üzerinde etkili izler bırakan tasarımlarıyla yaşamı renklendirmeyi hedef alır.

Çocuk gelişimi yanında yetişkin sağlığını göz ardı etmeyen firmamız aynı kalitede ürettiği fitness aletleriyle de toplum sağlığına hizmet vermeye devam etmektedir.İnsanların kentsel yaşam içerisinde sadece yürüyüş bantlarıyla sınırlı olan fiziksel hareketlerine yeni bir bakış açısı getirerek fitness salonlarını halka açmıştır. Yaptığı aletlerle her türlü kas gelişimini destekleyen Liva Kent kuruluşu sağlık uzmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda oluşturduğu fitness aletleriyle yeni tasarımlar oluşturmaktadır.

İnsan sağlığı yanında çevre düzenlemesi konusunda da hizmet veren firmamız özellikle kullandığı ahşap malzemelerin kalitesiyle dikkat çekmektedir. Ahşabın usta ellerde şekillendirilmesi sonucunda ortaya çıkan köprü,kameriye ve pergolelerde oluşturulan özel tasarımlar insanların rahatlayıp kendini bulacağı ortamların yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Yapım ve montaj aşamasına kadar takip edebileceğiniz ürünler peyzaj mimarlarının desteğini alarak üretilmektedir.